• SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2

  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2

    VS

    Zeelandia Middelburg JO12-4

    24 februari 202410:00 uur
    Sportpark Patrijzen veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 10:00SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2 - Zeelandia Middelburg JO12-4Sportpark Patrijzen
    2 mrt. 10:00Steen JO12-2 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2Sportpark 't Steen
    9 mrt. 10:00SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2 - Yerseke JO12-1Sportpark Patrijzen
    16 mrt. 09:00SJO HPBC'23 JO12-3 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2Sportpark Denoek
    23 mrt. 10:00SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2 - Kloetinge JO12-4Sportpark Patrijzen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 37 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kruiningen JO12-2JM66007847418
    2DwO'15 JO12-1JM641132131913
    3SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2640233211212
    4Zeelandia Middelburg JO12-463032224-29
    5RCS JO12-363033137-69
    6Kloetinge JO12-462132439-157
    7Kapelle JO12-361051660-443
    8Jong Ambon MO12-160061856-380

    Poulestanden SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2 ( 4e klasse (2e fase) 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Ambon JO12-1660040152518
    2DwO'15 JO12-1JM650135132215
    3SSV'65 JO12-352122226-47
    4VCK JO12-162131526-117
    5SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-251131325-124
    6RCS JO12-351041123-123
    7Zeelandia Middelburg JO12-450141220-81

    Poulestanden SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2 ( 5e klasse (3e fase) 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO de Westkust JO12-1JM1100120123
    2SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-211003213
    3Yerseke JO12-12101216153
    4Zeelandia Middelburg JO12-4210112933
    5Terneuzense Boys JO12-221018533
    6SJO HPBC'23 JO12-32101914-53
    7Steen JO12-21001012-120
    8Kloetinge JO12-41001017-170
  • Trainer(s) / Leiders

    vacature

  • Trainingsdagen

    Dinsdag:
    Lewedorp (18:30 - 19:30 uur)

    Donderdag: 
    Lewedorp (18:30 - 19:30 uur)

  • Wedstrijdlocatie

    Najaar 2023:

    's Heerenhoek (aanvang 10:00 uur)