• ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1

  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Arnemuiden MO13-1

    VS

    ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1

    24 februari 202409:30 uur
    Sportpark ’t Hart Arnemuiden veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 09:30Arnemuiden MO13-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1Sportpark ’t Hart Arnemuiden
    2 mrt. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1 - ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 MO13-1Sportpark Patrijzen
    9 mrt. 10:15MZC'11 MO13-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1Sportpark Den Hogen Blok
    16 mrt. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1 - ST Aardenburg/Sluis MO13-1Sportpark Patrijzen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Aardenburg/Sluis MO13-165011831515
    2Kloetinge MO13-16411135813
    3ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-163211881011
    4Zeelandia Middelburg MO13-163121771010
    5Arnemuiden MO13-16303151329
    6Unitas'30 MO13-1622216888
    7MZC'11 MO13-161051421-73
    8ST Zundert/Wernhout MO13-16006551-460

    Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1 ( 1e klasse (2e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge MO13-175201941517
    2ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-16321169711
    3Arnemuiden MO13-173221313011
    4Zeelandia Middelburg MO13-1631296310
    5ST Aardenburg/Sluis MO13-152031113-26
    6Terneuzen MO13-162041420-66
    7MZC'11 MO13-15032611-53
    8ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 MO13-16024921-122

    Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1 ( 1e klasse (3e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge MO13-12200151146
    2Zeelandia Middelburg MO13-121105144
    3ST Aardenburg/Sluis MO13-121104134
    4ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-131115234
    5ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 MO13-1310246-23
    6Arnemuiden MO13-1310228-63
    7Terneuzen MO13-13102418-143
    8MZC'11 MO13-1201124-21
  • Trainer(s) / Leiders

    Gilbert de Booij
    Michael Willemse
    Franklin van Bremen

  • Trainingsdagen

    Maandag:
    Lewedorp (18:30 - 19:45 uur)

    Woensdag:
    's Heerenhoek (18:30 - 19:45 uur)

  • Wedstrijdlocatie

    Najaar 2023:

    Lewedorp (aanvang 10:00 uur)