• ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1

  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1

    VS

    Halsteren MO17-1

    24 februari 202410:00 uur
    Sportpark Patrijzen veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - Halsteren MO17-1Sportpark Patrijzen
    2 mrt. 12:30Zeelandia Middelburg MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1Sportpark Veerse Poort
    9 mrt. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - SC Welberg MO17-1Sportpark Patrijzen
    16 mrt. 11:15ST SJO BDC/SKNWK MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1Sportpark Oostersportpark
    23 mrt. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - Zeelandia Middelburg MO17-1Sportpark Patrijzen
    30 mrt. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - ODIO MO17-1Sportpark Patrijzen
    6 apr. 13:00Halsteren MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1Sportpark De Beek
    13 apr. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - ST SJO BDC/SKNWK MO17-1Sportpark Patrijzen
    20 apr. 13:00SC Welberg MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1Sportpark 't Zandbaantje
    11 mei. 12:00ODIO MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1Sportpark De Heiloop
    18 mei. 13:30NSV MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1Sportpark De Wallen
    25 mei. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - SC Gastel MO17-1 (9-tal)Sportpark Patrijzen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-155003072315
    2Corn Boys MO17-165013072315
    3ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-15302197129
    4ST Aardenburg/Sluis MO17-15203201736
    5VCK MO17-1 (9-tal)4202161335
    6Kloetinge MO17-34004236-340
    7Nieuwland MO17-1 (9-tal)5005434-300

    Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 ( 2e klasse (3e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SJO BDC/SKNWK MO17-1320110556
    2Zeelandia Middelburg MO17-132018716
    3NSV MO17-132017616
    4SC Welberg MO17-121014313
    5Halsteren MO17-121013213
    6ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-121015503
    7SC Gastel MO17-1 (9-tal)310238-53
    8ODIO MO17-1200215-40

    Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 ( 1e klasse (2e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Walcheren MO17-165012251715
    2BSC MO17-16411148613
    3Roosendaal MO17-1640220101012
    4Arnemuiden MO17-15212613-77
    5Kloetinge MO17-26204811-36
    6Kapelle MO17-16114722-154
    7ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-15014917-81
  • Trainer(s) / Leiders

    Walter de Kok
    Remco v/d Braak
    Antoine Witkam

  • Trainingsdagen

    Maandag:
    's Heerenhoek (18:00 - 20:00 uur)

    Woensdag:
    's Heer Arendskerke (19:30 - 21:00 uur)

  • Wedstrijdlocatie

    Najaar 2023:

    's Heer Arendskerke (aanvang 10:00 uur)