• ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2

  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2

    VS

    ST Aardenburg/Sluis MO17-1

    24 februari 202410:00 uur
    Sportpark 's Heer Arendskerke veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 - ST Aardenburg/Sluis MO17-1Sportpark 's Heer Arendskerke
    2 mrt. 12:30Nieuwland MO17-1 (9-tal) - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2Sportpark Nieuwland
    9 mrt. 10:00ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2Sportpark Heinkenszand
    16 mrt. 10:00ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 - ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1Sportpark 's Heer Arendskerke
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kogelvangers MO17-1660036142218
    2MZC'11 MO17-1650131131815
    3ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-263122317610
    4ODIO MO17-163031920-19
    5SC Welberg MO17-162222226-48
    6ST SJO BDC/SKNWK MO17-162041924-56
    7Halsteren MO17-161141024-144
    8NOAD'67 MO17-160061335-220

    Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ( 2e klasse (3e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-22200173146
    2ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1220011476
    3ST Aardenburg/Sluis MO17-122007256
    4Corn Boys MO17-1210146-23
    5ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-13102111103
    6Kloetinge MO17-33102813-53
    7VCK MO17-1 (9-tal)2002512-70
    8Nieuwland MO17-1 (9-tal)2002416-120

    Poulestanden ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ( 2e klasse (2e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-166002131818
    2Corn Boys MO17-154012151612
    3ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-264024764112
    4ST Aardenburg/Sluis MO17-174032415912
    5VCK MO17-1 (9-tal)5302248169
    6ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-15104731-243
    7Nieuwland MO17-1 (9-tal)6105845-373
    8Kloetinge MO17-36006241-390
  • Trainer(s) / Leiders

    Vincent van Eenenaam
    Vivian Geelhoed
    Angelique Stroeks

  • Trainingsdagen

    Maandag:
    's Heer Arendskerke (19:15 - 20:45 uur)

    Woensdag:
    Nieuwdorp (18:30 - 19:45 uur)

  • Wedstrijdlocatie

    Najaar 2023:

    Lewedorp of Nieuwdorp (aanvang 11:15 uur)