Home
Alg. Info
Teams
JO16 t/m JO13
JO16-1
JO14-1
JO13-1
JO12 t/m JO10
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9 t/m JO7
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO7-1
MO17 t/m MO10
MO17-1
MO17-2
MO15-1
MO13-1
MO11-1
MO10-1
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Home senioren
VV Lewedorpse Boys
SV Nieuwdorp
VV Patrijzen
VV Arendskerke
Home
Alg. Info
Teams
+
JO16 t/m JO13
+
JO16-1
JO14-1
JO13-1
JO12 t/m JO10
+
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9 t/m JO7
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO7-1
MO17 t/m MO10
+
MO17-1
MO17-2
MO15-1
MO13-1
MO11-1
MO10-1
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Home senioren
+
VV Lewedorpse Boys
SV Nieuwdorp
VV Patrijzen
VV Arendskerke
Wedstrijdprogramma Jeugd
Datum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
do 21-mrt.
18:30
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 - FC Dauwendaele JO13-1
Sportpark Korenweg
za 23-mrt.
08:30
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-1JM - Zeelandia Middelburg JO7-1
Sportpark Wesselopark
za 23-mrt.
08:50
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-1JM - Kloetinge JO7-2JM
Sportpark Wesselopark
za 23-mrt.
09:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO9-2JM - SSV'65 JO9-3JM
Sportpark Korenweg
za 23-mrt.
09:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO8-2 - Arnemuiden JO8-3JM
Sportpark sv Nieuwdorp
za 23-mrt.
09:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO9-3 - WIK'57 JO9-1
Sportpark sv Nieuwdorp
za 23-mrt.
09:10
Luctor Heinkenszand JO7-1 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-1JM
Sportpark Wesselopark
za 23-mrt.
09:30
's Heer Arendskerke MO10-1 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen MO10-1
Sportpark 's Heer Arendskerke
za 23-mrt.
09:30
Vogelwaarde JO8-1 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO8-1JM
Sportpark Vogelwaarde
za 23-mrt.
09:30
ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 MO13-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1
Sportpark Heinkenszand
za 23-mrt.
10:00
ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 - Nieuwland MO17-1 (9-tal)
Sportpark 's Heer Arendskerke
za 23-mrt.
10:00
ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO15-1 - SSV'65 MO15-1
Sportpark Korenweg
za 23-mrt.
10:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO9-1 - Walcheren JO9-1
Sportpark Korenweg
za 23-mrt.
10:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen MO11-1 - Breskens MO11-1
Sportpark Korenweg
za 23-mrt.
10:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-1 - SJO HPBC'23 JO12-2
Sportpark sv Nieuwdorp
za 23-mrt.
10:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO16-1 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO16-1
Sportpark sv Nieuwdorp
za 23-mrt.
10:00
ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - Zeelandia Middelburg MO17-1
Sportpark Patrijzen
za 23-mrt.
10:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-2 - Kloetinge JO12-4
Sportpark Patrijzen
za 23-mrt.
10:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1 - Zeelandia Middelburg JO10-4
Sportpark Patrijzen
za 23-mrt.
10:15
SVOD'22 JO13-1 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1
Sportpark Duinhelm
za 23-mrt.
10:15
ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys JO14-1JM - ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-1
Sportpark Colijnsplaatse Boys
za 23-mrt.
10:45
HVV'24 JO11-1 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1
Sportpark HVV'24
za 30-mrt.
10:00
ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1 - ODIO MO17-1
Sportpark Patrijzen
za 30-mrt.
10:30
Corn Boys MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2
Sportpark 't Sas
za 30-mrt.
10:30
SJO BDC JO14-1 - ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-1
Sportpark Volharding
za 30-mrt.
10:30
Luctor Heinkenszand JO16-2 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO16-1
Sportpark Heinkenszand
za 30-mrt.
12:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1 - Kapelle JO10-1
Sportpark Het Groene Woud