• SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO13-1

  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zeelandia Middelburg JO13-3

    VS

    SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1

    24 februari 202409:00 uur
    Sportpark Veerse Poort veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 09:00Zeelandia Middelburg JO13-3 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1Sportpark Veerse Poort
    2 mrt. 11:15SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 - SJO WZV United JO13-1Sportpark Patrijzen
    16 mrt. 11:15SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 - FC Dauwendaele JO13-1Sportpark Patrijzen
    23 mrt. 10:15SVOD'22 JO13-1 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1Sportpark Duinhelm
    6 apr. 11:15SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 - SJO Serooskerke/Veere JO13-1Sportpark Patrijzen
    20 apr. 11:15SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 - De Noormannen JO13-1Sportpark Patrijzen
    11 mei. 12:30Breskens JO13-1JM - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1Sportpark Baersande
    18 mei. 11:15SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 - SJO de Westkust JO13-1JMSportpark Patrijzen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GPC Vlissingen JO13-177004453921
    2SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1760148173118
    3Nieuwland JO13-1750241122915
    4Walcheren JO13-373131939-2010
    5RCS JO13-272051726-96
    6VCK JO13-271151939-204
    7Zeelandia Middelburg JO13-471151841-234
    8De Meeuwen JO13-171151138-274

    Poulestanden SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 ( 3e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1's Heer Arendskerke JO13-1761039162319
    2SSV'65 JO13-164022416812
    3SJO de Westkust JO13-1JM73222316711
    4ST Vogelwaarde / Zaamslag JO13-162311618-29
    5Breskens JO13-1JM7223281998
    6SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-161321825-76
    7SJO HPBC'23 JO13-1JM4103520-153
    8SJO HSVC'20 JO13-27016932-231

    Poulestanden SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 ( 3e klasse (3e fase) 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVOD'22 JO13-1220011296
    2GPC Vlissingen JO13-121106244
    3Breskens JO13-1JM11007343
    4ST Vogelwaarde / Zaamslag JO13-111004043
    5De Noormannen JO13-111004133
    6SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1201126-41
    7FC Dauwendaele JO13-100000000
    8SJO WZV United JO13-100000000
    9SJO de Westkust JO13-1JM100114-30
    10SJO Serooskerke/Veere JO13-1200228-60
    11Zeelandia Middelburg JO13-32002314-110
  • Trainer(s) / Leiders

    Rody Wolse
    Job Hillebrand
    Ramon Koeijvoets
    Niels Mulder

  • Trainingsdagen

    Dinsdag:
    's Heerenhoek (18:30 - 19:30 uur)

    Donderdag: 
    Lewedorp (18:30 - 19:30 uur)

  • Wedstrijdlocatie

    Najaar 2023:

    Lewedorp (aanvang 10:00 uur)